Kancelaria prawnicza Bydgoszcz

Doradzamy we wszystkich sprawach bezpośrednio związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą. Usługi nasze skierowane są zarówno do osób prowadzących działalność gospodarczą jak i spółek prawa handlowego.
Oferujemy wysokiej jakości pomoc prawną na rzecz osób fizycznych. Powierzone nam sprawy prowadzimy całościowo, z pełnym zaangażowaniem reprezentując swoich Klientów w każdej, nawet najtrudniejszej sprawie. Współpracujemy m. in. z notariuszem, tłumaczami przysięgłymi oraz biegłymi rewidentami.

Antoni Saliński

radca prawny

Radca prawny z wieloletnim doświadczeniem. Założyciel Kancelarii, wpisany w 1993 r na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Bydgoszczy. Wcześniejsze doświadczenie związane z pełnioną funkcją Prezesa Sądu w latach 1982-1993. Obecnie specjalizuje się w prowadzeniu spraw dotyczących restrukturyzacji, przekształcania podmiotów gospodarczych, prowadzenia postępowań upadłościowych i układowych.

Łukasz Kaźmierczak

radca prawny

Radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, podatkowym, prawie spółek handlowych, prawie pracy.
Posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców z sektora budowlanego, a także klientów indywidualnych - w tym w kwestiach procesowych prawa cywilnego oraz administracyjnego. Prowadzi obsługę jednostek organizacyjnych samorządu terytorialnego.

Karolina Stankiewicz

radca prawny

 

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kompleksowa obsługa prawna klientów kancelarii, specjalizacja: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo pracy.

Anna Jaskulska

asystent radcy prawnego

 

Wieloletnie doświadczenie w zakresie praktycznych aspektów postępowania upadłościowego i układowego.